Keraring Oční okluzory Ortopad Oční krytí Ortolux air
Keraring
Úvodní stránka > Co nabízíme > Rohovka a bělima > Keraring

Výrobce

 

Mediphacos Ltda, Brazílie 

Popis

KERARINGY 

= Kera prstence jsou intrastromální rohovkové polokruhovité implantáty (segmenty) k implantaci do rohovkového stromatu ke korekci refrakčních i morfologických poruch lidského oka (zejména keratokonus).

 
 Prstencový segment je vyroben z polymetylmetakrylátu (PMMA) a do rohovky je implantovatelný speciální „ tunelovou “ chirurgickou technikou. Prostředek reaguje na tkáni rohovky a mění její centrální zakřivení a tvar, čímž snižuje či odstraňuje její morfologickou nepravidelnost a upravuje krátkozrakost a astigmatismus. Implantát je tvořen jedním nebo dvěma polokruhovitými segmenty s různou délkou polooblouku, který má trojúhelníkový průřez., a volitelnou tloušÅ¥kou od 150 do 350 mikronů. Každý konec segmentu má zaváděcí otvor o průměru 0,2 mm k snadnější manipulaci a implantaci.
 
Keraring je vůbec nejpoužívanější rohovkový implantát. Člověku byl poprvé implantován v roce 1991 a dosud bylo implantováno přes150 000 kerarigů. Keraring byl vyvinut speciálně k regulaci korneálních ektatických poruch, přičemž poskytuje prvotřídní refrakční korekci. Poskytuje velmi dobrou a stabilní rehabilitaci i ve velmi náročných případech.
 
Výrobce nabízí i sadu lékařských nástrojů k implantaci keraringu. Pro tvorbu tunelů pro implantaci Keraringů lze použít femtosekundový laser. 
 
 
Implantační videa - Operace Keraringů pomocí femtosekundového laseru
 
                         - Keraring suction system
 

Použití

Refrakční i morfologické poruchy lidského oka (zejména keratokonus)

Parametry

Materiál: PMMA

modely: SI-5, SI-6

polooblouk segmentu: 90°, 120°, 150°, 160°, 210°, 355°

počet segmentů: 1 nebo 2

tloušťka segmentu: 150 - 350 mikronů
Koupit
Zastupujeme tyto značky
Úvod | Kontakt
© Medical Vision 2024 | Created by Atlantic Studio | Tvorba webu PRONETmedia, s.r.o.